Par mums

NTB.LV piedāvā labas kvalitātes profesionālas medicīnas preces par atbilstošām cenām!

  
   Piedāvājam plaša spektra medicīnas preces sākot no pārsienamiem materiāliem un  ortozēm līdz pat ortožu izgatavošanas materiāliem un jaunākām medicīnas tehnoloģijām ķirurģijā.

   NTB.LV veidots sadarbojoties ar medicīnas profesionāļiem un augstas kvalitātes medicīnas materiālu un preču ražotājiem. Piedāvātās preces ir ražotas no mūsdienīgiem, cilvēkam un videi draudzīgiem materiāliem, kuriem ir veikta klīniskā testēšana.

   Mūsu mērķis ir piedāvāt rūpīgi izvēlētas preces, kas palielina neatkarību, uzlabo funkciju un rada inovācijas to cilvēku dzīvēs, kuri tās iegādāsies un lietos. Mēs cenšamies realizēt iepriekš minēto piedāvājot kvalitatīvas preces, labu servisu un atbilstošas cenas.

   Mēs turpināsim meklēt arvien jaunas preces, lai paplašinātu ikviena interesenta iespējas iegādāties sev nepieciešamo, tomēr vienmēr turēsim godā savus principus – piedāvāt tikai profesionālas un labas kvalitātes preces.

   Mēs turpināsim attīstīties un meklēt arvien jaunus sadarbības partnerus, lai spētu piedāvāt arvien jaunas preces Latvijas un Baltijas iedzīvotājiem.

Mūsu vērtības:
    1.Mēs uzskatām, ka cilvēks ir vissvarīgākā vērtība.
   2.Esam pārliecināti, ka labas un kvalitatīvas preces, izcils serviss un inovatīvas biznesa tehnoloģijas palīdz attīstīties.
   3.Esam izvirzījuši mūsu vērtības kā vissvarīgāko savā darbā un aicinām to darīt arī citiem, kas strādā kopā ar mums.

    Lūdzu, ievērojiet, ka pie precēm minētā informācija ir tikai informatīva. Konsultējieties pie medicīnas profesionāļiem, lai noskaidrotu sev nepieciešamo ārstēšanu un ārstēšanas līdzekļus.

    NTB.LV mērķis nav noteikt diagnozi un nepieciešamo ārstēšanu, bet palīdzēt tiem, kam nepieciešamas palīgierīces ikdienā vai atveseļojoties pēc traumām un saslimšanām. Lai izvēlētos iespējami labāku  savas problēmas risinājumu, sākumā Jums rekomendējam vērsties pie atbilstošiem speciālistiem:

    -      Plastikas vai rokas ķirurgiem

    -      Traumatologiem

    -      Rokas terapijas speciālistiem

    -      Ergoterapeitiem

    -      Rehabilitalogiem
 

Par iespējām konsultēties pie speciālistiem sīkāka informācija mājas lapā
www.logina.lv

 
Ja Jums ir kādi jautājumi – būsim priecīgi uz tiem atbildēt. Dodieties uz sadaļu – „Kontaktinformācija” un uzdodiet sev interesējošos jautājumus!


Pastāstiet arī saviem draugiem par NTB.LV piedāvātajām Medicīnas Precēm!


NTB.LV - Medicīnas preces Jūsu veselībai un labsajūtai