PLAUKSTAS LOCĪTAVAS ORTOZES

Ortozes, kas aptver plaukstas locītavu un visu plaukstu vai tās atsevišķu daļu.
Plaukstas locītavas ortozes iedalās mīkstās, puscietās un cietās ortozēs, kā arī ir ortozes, kas veidotas speciālu problēmu gadījumos.
Mīkstās ortozes ir veidotas no elastīga materiāla un stabilizē un balsta plaukstas locītavu, bet pieļauj kustības, droši var lietot aktivitāšu laikā. Ortozē nav ievietoti speciāli balsti.
Cietās un puscietās ortozes ir veidotas no cieta materiāla vai no kombinēta materiāla – elastīgā materiālā ir ievietoti elastīgi vai stabili balsti, kas gan stabilizē, gan balsta, gan arī nedaudz ierobežo kustību apjomu. Balstus bieži var koriģēt pēc nepieciešamās formas. Ortozes var būt veidotas arī tikai no cieta materiāla - parasti šādas ortozes nav ieteicams izmantot izteikti aktīvu darbību laikā.
Konkrētai problēmai paredzētas ortozes, kā piemēram – ganglijiem jeb higromām paredzētas ortozes, kuras var pielāgot un pārveidot un tādejādi ortoze var palīdzēt dažādās ar šo saslimšanu saistītās situācijās.

Skatīt kā Tabulu Sarakstu
Kārtot pēc
Attēlot vienā lapā

Stabilo Wrist Support (112010)

Plaukstas pamatnes locītavas ortoze (aproce) nodrošina nelielu fiksāciju, nedaudz ierobežojot aktīvas plaukstas locītavas kustības.
€ 13,10

Wrist Support (112110)

Plaukstas pamatnes locītavas ortoze (aproce) nodrošina nelielu fiksāciju, nedaudz ierobežojot aktīvas plaukstas locītavas kustības.
€ 8,60

Leather Wrist Strap (112130)

Plaukstas pamatnes locītavas ortoze no ādas.
€ 10,35

Wrist support (28240P)

Plaukstas mugurējās virsmas balstošā un kustību ierobežojoša auduma ortoze.
€ 17,36 € 15,01

Manex Basic Short (EU2010)

Plaukstas pamatnes locītavas ortoze - stabilizē plaukstas pamatnes locītavu, nepieļauj locītavas aktīvās kustības (pieejama Bērniem un Pieaugušajiem).
€ 23,87

Manex Rheuma Short (EU2020)

Plaukstas pamatnes locītavas ortoze - izgatavota no īpaši mīksta materiāla artrīta pacientiem un pacientiem ar īpaši jūtīgu ādu (pieejama Bērniem un Pieaugušajiem).
€ 25,76

Manex OpusWT (EU2030)

Plaukstas pamatnes locītavas ortoze (pieejama bērniem un pieaugušajiem.
€ 28,11

Manex SenseIT (EU2060)

Plaukstas pamatnes locītavas ortoze (no ādas imitācijas materiāla) plaukstas locītavas kustību ierobežošanai (pieejama bērniem un pieaugušajiem.)
€ 28,26

Manex Rheuma CMC (MR2027)

Ortoze nodrošina efektīvu atbalstu thenar apvidum un nodrošina papildus atbalstu īkšķa pamatnes locītavai (pieejama bērniem un pieaugušajiem.
€ 51,93

Short open orthosis without thumb (C50)

Īsa plaukstas pamatnes locītavas ortoze - izgatavota no blīva auduma un papildināta ar pielāgojamu alumīnija balstu.
€ 19,60